Álláspályázat – gazdasági vezető (magasabb vezető) munkakör betöltésére

Gyulai Várszínház Nonprofit Kft. pályázatot hirdet gazdasági vezető (magasabb vezető)
munkakör betöltésére

Munkavégzés helye: 5700 Gyula, Kossuth utca 13.
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A vezetői megbízás időtartama: A vezetői megbízás határozatlan időre szól
A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Feladata a Gyulai Várszínház Nonprofit Kft. gazdálkodásának irányítása, az ezzel kapcsolatos napi, és hosszú távú feladatok bonyolítása, koordinálása (beszámolók, bevallások, szerződések elkészítése, szabályzatok, stb.). Az intézmény működését szabályozó egyéb jogszabályok ismerete. Aktuális hazai, nemzetközi pályázati lehetőségek nyomon követése, pályázati anyag összeállítása, elszámolása.

Illetmény és juttatások: Megegyezés szerint

Pályázati feltételek:
– Főiskola, vagy szakirányú felsőfokú végzettség, regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
– Pénzügyi-számviteli területen szerzett gyakorlat – minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
– Büntetlen előélet
– Magyar állampolgárság

Az iskolai végzettségeket bizonyító dokumentáció mellett részletes önéletrajzot kérünk, különös tekintettel a pályázó eddigi munkavégzéseire

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
– Angol társalgási szintű nyelvtudás
– Nonprofit Kft., egyéb szervezet gazdálkodásának ismerete

Elvárt kompetenciák:
– önálló és precíz munkavégzés
– rugalmasság
– kezdeményező és kommunikációs készség

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. október 31-ig
A pályázat benyújtásának módja: Elektronikus úton a gyulaivarszinhaz@t-online.hu
Postai úton: Gyulai Várszínház Igazgatósága, 5700 Gyula, Kossuth utca 13.