A Debrecenben megrendezett Országos Színházi Találkozón a szakmai zsűri döntése alapján 12 kategóriában született elismerés. A Legjobb előadás díját a tavalyi egyik bemutatónk a Kárpátaljai Megyei Drámai Színház, a Gyulai Várszínház, a Nemzeti Színház és a Győri Nemzeti Színház koprodukciójában létrejött, ifj. Vidnyánszky Attila rendezte REVIZOR PEBI3OP kapta. Emellett az előadásban szereplő Polyák Anita kapta a Legjobb női mellékszereplő díját, Pál Alexandra pedig a Legjobb jelmeztervező díját. A tavalyi évad végén a Gyulai Várszínház Művészeti és Társadalmi Tanácsadó Testülete Sík Ferenc nívódíjban részesítette az egész kárpátaljai társulatot. A díjazottaknak szívből gratulálunk az újabb elismerésekhez!
Felhívjuk nézőink figyelmét, hogy ifj. Vidnyánszky Attila rendezésében a Gyulai Várszínház és a Kárpátaljai Megyei Drámai Színház újabb koprodukciós bemutatója július 23-án lesz, a Volt egyszer egy… című gyerekek és felnőttek számára egyaránt rendkívüli élményt kínáló családi mesejáték. Jegyek még kaphatók…

